STARÉ KRÁSNO výkup starých předmětů

Zde se můžete "přihlásit" nebo "registrovat"Naší další činností je také vyhledávání vhodných předmětů pro naši práci na různých burzách, bleších trzích, inzertních internetových serverech, nebo výkup od jejich majitelů, a poté jejich následná renovace a prodej těm lidem, kteří se jako my rádi takovými předměty obklopují, dávají jim nový život a smysl ve svých domovech, radují se z nich, a zachovávají je tak pro další a další generace.

Můžeme pro Vás také zajistit odborné ohodnocení Vašich předmětů a věcí, a v případě Vašeho zájmu následně zprostředkovat jejich prodej na aukčních internetových portálech, nebo přímo našim stálým zákazníkům, kteří se k nám s důvěrou vracejí a rádi u nás takové předměty a věci vyhledávají a nakupují.

V případě, že se rozhodnete nám Váš donesený předmět nebo věc prodat, vyplatíme dohodnutou cenu ihned na místě "v hotovosti na dřevo".

Jsme si vědomi našeho malého trhu, a proto pro naše sběratele přinášíme nové STARÉ KRÁSNÉ předměty z celé Evropy, Ameriky, Asie..., vlastně z celého světa. Tato nabídka je vždy naprosto exkluzivní, a jejím cílem je obohatit a rozšířit sbírky našich sběratelů a milovníků STARÝCH KRÁSNÝCH věcí.