STARÉ KRÁSNO pískování Praha 5

Zde se můžete "přihlásit" nebo "registrovat"Tlakové tryskání nebo pískování

je metoda, kdy je proudem vzduchu vrháno abrazivo proti povrchu, u kterého chceme zajistit dokonalé odmaštění, odstranění staré barvy, rzi, nánosů nečistot, nebo je potřeba zajistit stejnou strukturu povrchu určité hrubosti a připravit jej tak pro další povrchové úpravy. Jsme schopni zpracovat různé materiály jako např. slitiny lehkých kovů, nerezovou ocel, obyčejnou konstrukční ocel, litinu, mosaz, měď, ale i umělé hmoty, sklo a dokonce i dřevo.

Při tryskání historických předmětů a předmětů z lehkých kovů velmi záleží na domluvě a osobní představě zadavatele zakázky. Při tomto tryskání ručíme za provedenou práci, protože víme, že neodborným tryskáním můžeme způsobit nenahraditelné škody v podobě zdeformování nebo poškození tryskaného předmětu, které může nastat okamžitě.

Toto tryskání, které je náročnější na čas, vyžaduje i svoje specifika. Na zkušebním vzorku se musí upravit tlak vzduchu i zrnitost a druh tryskacího media, vše musí být optimální k tryskanému předmětu, ale výsledný efekt je mnohonásobně vynahrazen v podobě čisté práce při restaurování nebo renovování.

Běžně tyskáme rámy a příslušenství starých kol, motocyklů, koloběžek, miskových i jiných vah, lamp, disky kol včetně vyplétaných, menší karosářské prvky, nádrže, a tak dále, co si jen dokážete představit.

RADA PRO ZÁKAZNÍKY A ZÁJEMCE O PÍSKOVÁNÍ - TRYSKÁNÍ:
ušetřete si čas a námahu, závity NEMUSÍTE NIJAK CHRÁNIT! Pískujeme velmi šetrně, takže závity NEPOŠKODÍME! A pokud by poškození hrozilo, závity ochráníme sami. Stejně tak přesné dosedací plochy (např. pro ložiska, atd.) sami vylepíme a ochráníme speciální páskou a proto je při pískování nepoškodíme!