STARÉ KRÁSNO ČÍM SE ZABÝVÁME

Zde se můžete "přihlásit" nebo "registrovat"ČÍM SE ZABÝVÁME

Opravy
Renovace a restaurování
Konzervování

Hlavní náplní naší práce jsou zakázkové opravy, renovace, restaurování, konzervace, čištění a seřizování všeho, co je buď celé z kovu, nebo kombinací kovu, dřeva, plastu, gumy, atd.

Trochu mimo náš obor jsou předměty a věci z porcelánu, skla, textilie, nebo celodřevěné, například starý nábytek. Nicméně ani takovým předmětům a věcem se v případě Vašeho zájmu nevyhýbáme!

Předem však musíme posoudit, jestli naše odborné schopnosti, znalosti a řemeslný um dávají záruku očekávaného prvotřídního výsledku práce.

Pokud váháte s koupí nějakého předmětu, který jste si našli na jiných webových stránkách nebo jiném trhu, nebo takový předmět vlastníte, a nejste si jisti následnou investicí do opravy, renovace nebo restaurování, stačí nás kontaktovat, poslat informace do emailu s fotografií a popisem předmětu, nebo jen odkaz, a my Vám velmi rádi poradíme, uděláme předběžnou cenovou kalkulaci, společně najdeme vhodnou variantu jak dále postupovat.

Nenašli jste u nás to co hledáte? Nevadí, zašlete nám popis nebo fotografii hledaného předmětu a my se pokusíme předmět pro Vás zajistit na ostatních trzích.